fbpx

Novorozenecké focení

foceni novorozencu, miminek

Focení novorozenců, tj. miminek ve věku mezi 5-14 dny po narození.

Svěřte vytvoření fotografií z prvních dnů života Vašeho nejcennějšího pokladu do rukou profesionála. Jsem maminka dvou dětí a miminka fotím na plný úvazek již sedm let. Mám s nimi tak více než bohaté zkušenosti!

Pokud Vás zaujaly fotografie novorozenců v galerii, objednávejte se, prosím, ještě v těhotenství. Díky tomu budete mít své místo pro focení miminka jisté.

Newborn fotografie by neměla chybět v žádném rodinném albu. Nezmeškejte tyto jedinečné chvilky a objednejte se ještě dnes.

Vše, co dostanete v balíčku, najdete zde.

.

Video o focení miminka u mne v ateliéru

.

Galerii jste si již prohlédli a moje fotografie Vás zaujaly? To je skvělé! Ráda pro Vás také vytvořím stejnou památku právě na Váš malý (velký) poklad. Focení miminka probíhá vždy ve vyhřátém ateliéru, nemusíte se tak bát, že by miminko prochladlo. V ateliéru, který je uzpůsoben právě pro potřeby miminka, máte k dispozici přebalovací pult, kojící polštář, ohřívačku mléka i pohodlný gauč. Veškeré kosmetické potřeby (ubrousky, desinfekci na ruce, přebalovací podložky,…) mám v ateliéru k dispozici.

Po celou dobu focení se o Vaše miminko postarám tak, aby se cítilo jako v bavlnce. Pokud bude neklidné, dáme mu čas na utišení a znovu usnutí. Vše je plně podřízeno potřebám miminka.

Focení novorozenců je pro mne tou nejlepší prací na světě. Snažím se také stále zvyšovat svoje znalosti a dovednosti v tomto oboru. Absolvovala jsem tedy několik Newborn workshopů, včetně workshopu se zahraniční lektorkou Patrycií Baczkowskou. Také jsem se zúčastnila dvou velmi vydatných online kurzů zaměřených hlavně na bezpečnost při manipulaci s miminkem. Tyto kurzy vedla skvělá Kelly Brown z Little pieces a jako asistentku měla dětskou fyzioložku, která dopodrobna vysvětlovala bezpečnou manipulaci s miminkem.

Po focení vždy obdržíte rozsáhlou galerii, z které si budete vybírat fotografie k finální úpravě. Troufnu si tvrdit, že jediný zádrhel může být nerozhodnost, která fotografie je hezčí. S Vaším miminkem totiž budou skvělé všechny!

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close