fbpx

Fotoateliér

Ateliér je určený pouze pro fotografii miminek a dětí do jednoho roku. Je pro ně plně uzpůsoben. Na focení je vždy příjemně teplo. K dispozici je přebalovací pult, ohřívačka na mléko i kojící polštář. Pro rodiče pohodlný gauč na kterém se některým tatínkům i hezky spalo.

K samotnému focení jsem ateliér vybavila nespočtem rekvizit, oblečení, čelenek i čepiček. Vše, co vidíte na fotografiích novorozeňátek, je v ateliéru k dispozici (a mnohem více). K focení FineArt je v ateliéru k zapůjčení několik barev a velikostí šatů pro děvčata a košil pro chlapce.

Informace o průběhu focení najdete zde.

.

Adresa ateliéru: Za cukrovarem 980, Praha 9 – Čakovice

Popis cesty: pokud pojedete směrem od Globusu, stačí z Cukrovarské odbočit za benzínkou doleva. Poté hned doprava, kde přejedete označený přejezd bez závor. Mírně napravo uvidíte modrou budovu a na ní nápis „Modrá ubytovna“. Již jste skoro u cíle. Vlevo od ubytovny je vjezd do areálu, na konci uvidíte několik sanitních vozů a velkou ceduli „Auto Pupík“. U sanitek zaparkujete a jste u cíle.

Pozor! Navigace občas mylně navádí do areálu přímo přes Čakovice. Areál ale není průjezdný, takže se ke mne takto nedostanete! Pokud ale pojedete podle popisu výše, nemůžete zabloudit 🙂

Já si pro Vás vždy přijdu cca 5 minut před začátkem Vašeho focení.

Pokud jedete brzy/pozdě, prosím o telefonát na moje číslo 724 358 869, děkuji.

.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close