fbpx

Fotoateliér

Ateliér je určený pouze pro fotografii miminek a dětí do jednoho roku. Je pro ně plně uzpůsoben. Na focení je vždy příjemně teplo. K dispozici je přebalovací pult, ohřívačka na mléko i kojící polštář. Pro rodiče pohodlný gauč na kterém se tatínkům hezky spí.

K samotnému focení jsem ateliér vybavila nespočtem rekvizit, oblečení, čelenek i čepiček. Vše, co vidíte na fotografiích novorozeňátek, je v ateliéru k dispozici (a mnohem více). K focení FineArt je v ateliéru k zapůjčení několik barev a velikostí šatů pro děvčata a košil pro chlapce.

Informace o průběhu focení najdete zde.

.

Adresa ateliéru: Za cukrovarem 980, Praha 9 – Čakovice

Popis cesty: pokud pojedete směrem od Globusu, stačí z Cukrovarské odbočit za benzínkou doleva. Poté na první odbočce doprava, kde přejedete označený přejezd se závorami. Mírně napravo uvidíte modrou budovu a na ní nápis „Modrá ubytovna“. Již jste skoro u cíle. Vlevo od ubytovny je vjezd do areálu, na konci uvidíte velkou ceduli „Auto Pupík“. Zde na volném místě nebo před vedlejší modrou budovou můžete zaparkovat.

Pozor! Navigace občas mylně navádí do areálu přímo přes Čakovice. Areál ale není průjezdný, takže se ke mne takto nedostanete! Pokud pojedete podle popisu výše, nemůžete zabloudit 🙂

Já si pro Vás vždy přijdu cca 5 minut před začátkem Vašeho focení.

Pokud jedete brzy/pozdě, prosím o telefonát na moje číslo 724 358 869, děkuji.

.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close