fbpx

O focení

  1. Výběr fotografa – prohlédli jste si moje fotografie k tématu který Vás zajímá? Řekli jste si, že takové fotky taky musíte mít? Jestli ano, jste na správném místě.
  2. Objednání – pokud na objednání spěcháte, volejte na můj telefon 724358869, pokud si vše chcete v klidu promyslet, pište na mail foto@lucie-parizkova.cz.
  3. Příprava – několik dní před focením si spolu potvrdíme domluvený termín a detaily k samotnému focení. Ráda Vám se vším poradím.
  4. Focení – v domluvený den a čas se sejdeme v ateliéru nebo na smluveném místě. Já bývám na místě vždy ještě před termínem, nenechte mne, prosím, dlouho čekat.
  5. Po focení – do týdne po našem focení Vám zašlu odkaz do Vaší uzamčené galerie s náhledy neupravených fotografií. Z těchto náhledů si budete vybírat ty nejpovedenější. Výběr mi poté jednoduše zašlete kliknutím na čudlík: „sdílet s fotografem“.
  6. Dodání fotografií – Vaše fotografie projdou úpravou a nakonec i tiskem. Snažím se, abyste měli své poklady co nejdříve u sebe. Doba dodání je cca 2-3 týdny.
  7. Co dostanu – v balíčku budete mít jak CD s daty v plné velikosti (kdybyste se rozhodli tisknout billboard) i ve velikosti 13×18 pro malý tisk. Také dostanete vytištěné fotografie, můžete si tak hned prohlédnout výsledek naší spolupráce.
  8. Asistence – i po předání zakázky Vám ráda poradím. Třeba když si nebudete vědět rady při tisku fotek na obraz.

.

.

Kontaktní formulář

Obchodní podmínky naleznete na stránce https://lucie-parizkova.cz/informace/obchodni-podminky/ Informace o zpracování osobních údajů na stránce https://lucie-parizkova.cz/informace/gdpr/
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close